Bieži uzdotie jautājumi | Lady Days
Image Alt

FAQ

KĀ TAS STRĀDĀ?

KĀ STRĀDĀ MANA LADY DAYS ABONĒŠANA?

Tas ir vienkārši! Vispirms izvēlieties kādu (-s) produktu (-s). Pēc tam izvēlieties preces, kuras vēlaties iekļaut savā komplektā, un to, cik daudz iepakojumu jūs vēlaties. Pēc tam pastāstiet mums, cik bieži vēlaties saņemt savu sūtījumu – ik pēc 2 vai 3 mēnešiem. Pēdējais, uzrakstiet nepieciešamo informāciju par piegādi un jūsu rekvizītus. Gatavs!

VAI MANA ABONĒŠANA ATJAUNOJAS AUTOMĀTISKI?

Jā! Atkarībā piegādes plāna, ko jūs izvēlējāties, jūsu abonements tiks automātiski atjaunots ik pēc 2 vai 3 mēnešiem. Ja jūs vēlaties mainīt nākamo piegādes datumu vai pārtraukt abonēšanu, veiciet korekcijas savā profilā šeit.

Par pasūtījuma atjaunošanu 10 dienas iepriekš jums tiks paziņots caur e-pastu, tādēļ, ja jūs vēlaties veikt kādas izmaiņas, jums tiks atgādināts!

KĀ ATGRIEZT PASŪTĪJUMU?

Labs jautājums! Tomēr drošības apsvērumu un higiēnas dēļ mēs nepieņemam piedāvātos higiēnas produktus atpakaļ un nemainām tos.

Vai jums ir kādi papildus jautājumi? Jūs varat atstāt savu pieprasījumu šeit.

PAR ABONĒŠANU

VĒLOS MAINĪT SŪTĪŠANAS ADRESI. KĀ?

Lai mainītu adresi, ir nepieciešams pieslēgties savam kontam. Abonementa piegādes adrese būs redzama lapas augšdaļā. Atrodiet funkciju “Rediģēt” un ierakstiet jauno adresi. Neaizmirstiet saglabāt izmaiņas, lai atjauninātu informāciju!

ES GAIDU 👶 VAI JUMS IR IESPĒJA PĀRTAUKT ABONĒŠANU UZ NOTEIKTU LAIKU?

Lai gan pašlaik mums nav iespējas saglabāt jūsu abonementu, mēs ar prieku palīdzēsim jums atlikt nākamo abonementa atjaunošanu. Nosūtiet mums e-pastu uz info@ladydays.com, un mēs jums palīdzēsim visos iespējamos veidos!

VAI ES VARU MAINĪT MANA ABONEMENTA SPECIFIKAS?

Protams! Ja vēlaties mainīt informāciju, vispirms pieslēdzieties savam kontam šeit un pēc tam veiciet tālāk norādītās darbības.

 

-MAINĪT ATLASI

Lai mainītu produktu izvēli, noklikšķiniet uz “Rediģēt”, kuru vēlaties rediģēt, un nospiediet “Saglabāt”.

 

-MAINĪT DAUDZUMU

Lai pielāgotu katram produktam vajadzīgo paciņu un komplektu daudzumu, noklikšķiniet uz “rediģēt” blakus vienumam, kuru vēlaties mainīt. Izmantojiet pogas (+) un (-), lai pielāgotos vēlamajam produktu skaitam. Neaizmirstiet noklikšķināt  uz“Saglabāt”, kad esat pabeigusi!

 

-PIEVIENOT PRECI

Lai savai izvēlei pievienotu citu produktu, noklikšķiniet uz “Pievienot šim abonementam” un atlasiet jauno produktu, kuru vēlaties pievienot. Izvēlieties komplekta sastāvdaļas, to skaitu un biežumu, ar kādu vēlaties saņemt šo produktu. Pabeidziet procesu, noklikšķinot uz “Pievienot abonementu.”

 

-NOŅEMIET PRODUKTU

Lai noņemtu produktu no atlases, nospiediet “Rediģēt” un produkta lapā atrodiet opciju “Noņemt no mana abonementa”. Noklikšķiniet uz tā, lai noņemtu norādīto produktu no atlases.

Vai nepieciešama mūsu palīdzība? Sūtiet mums e-pastu uz info@ladydays.com, un mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams!

KĀ ES VARU ATCELT SAVU ABONEMENTU?

Lai atceltu produkta abonēšanu, pieslēdzieties savam kontam šeit. Meklējiet “Atcelt manu abonementu” un nospiediet pogu „Atcelt” blakus produktam (-iem), kuru (-us) vēlaties atcelt. Dariet to katram abonementa produktam, kuru vairs nevēlaties saņemt.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai pārliecinātos, ka neviens produkts nav jau ceļā, vismaz 10 dienas pirms abonementa atjaunošanas noņemiet vēlamos produktus no savas izvēlētā saraksta pirms pulksten 12:00 (GMT).

VAI ES VARU VEIKT TIKAI VIENU PASŪTĪJUMU BEZ ABONEMENTA?

Šobrīd mēs piedāvājam iespēju iegādāties Lady Days produkciju bez abonēšanas. Tomēr mēs piedāvājam jūms izmēģināt mūsu produktus, iegādājoties kādu no mūsu izmēģinājumu komplektiem tikai par 10EUR!

Atceraties, ka pēc pirkuma jūs automātiski abonēsiet izvēlēto komplektu. Abonementu varat rediģēt vai atcelt jebkurā brīdī. Nav atcelšanas maksas, līdz ar to nav nekādu risku!

VĒLOS MAINĪT PASŪTĪJUMA SATURU. CIK ĀTRI MAN VISU VAJADZĒTU MAINĪT?

Visas izmaiņas pasūtījuma saturā jāveic 10 dienas pirms abonementa atjaunošanas. Ja atjaunošanas laikā veicat izmaiņas pēc pusnakts, pasūtījums bez jūsu izmaiņām jau būs apstrādāts. Ja atjaunošanas datumā ir vairāk nekā pusnakts, lūdzu, sazinieties ar mums caur e-pastu help@ladydays.com. Mēs mēģināsim atrisināt visus jūsu iespējamos jautājumus vai problēmas.

Neuztraucieties! 10 dienas pirms abonementa atjaunošanas jums atnāks atgādinājums uz e-pastu.

VAI MAN BŪS JĀMAKSĀ PAR ATCELŠANU?

Noteikti nē! Abonementu jebkurā laikā varat atcelt bez maksas. Vienkārši veiciet atcelšanu pirms pulksten 12:00 (GMT), 10 dienas pirms gaidāmā atjaunošanas datuma, lai no jums nenoņemas nākamā mēneša maksa.

IEVADĪJU NEPAREIZO PIEGĀDES ADRESI! KO MAN DARĪT?

Neuztraucies! Mums tam ir neparedzēti gadījumi. Nosūtiet mums e-pastu uz adresi info@ladydays.com ar savu pareizo adresi, un mēs palīdzēsim jums pēc iespējas ātrāk nogādāt jūsu Lady Days paku.

Ņemiet vērā, ka šis piedāvājums neattiecas uz izmēģinājuma komplektiem!

VAI IR IESPĒJA SAŅEMT KOMPLEKTU PIRMS ABONEMENTA ATJAUNOŠANAS?

Jūs varat! Ja pirms abonementa atjaunošanas jums ir nepieciešami jūsu produkti, piesakieties savā kontā un noklikšķiniet uz pogas “Apstrādāt tūlīt” blakus produktam (-iem), kuru (-s) vēlaties saņemt ātrāk.

Kad būs nospiesta poga “Apstrādāt tūlīt”, nākamajā darba dienā šis produkts tiks apstrādāts. Pasūtījums būs nogādāts pie jūsu durvīm 1–3 darba dienu laikā! Pēc tam abonements tiks atjaunots pēc parasta kalendāra.

Ja jums nepieciešama palīdzība abonementa atjaunošanas datuma (-u) atjaunināšanai, sazinieties ar mums, rakstos uz info@ladydays.com. Mēs vienmēr esam priecīgi palīdzēt!

KĀ PIESLĒGTIES MANAM LADY DAYS KONTAM?

Mūsu mājas lapas augšējā labajā stūrī jūs varēsiet atrast pogu “Profils”. Ievadiet savu e-pasta adresi un paroli, pēc tam noklikšķiniet uz “Tālāk”, lai pieslēgtos savam Lady Days kontam!

VAI ES VARU PĀRTAUKT ABONĒŠU UZ KONKRĒTU LAIKU?

Pašlaik mēs neesam izveidojuši funkciju, kas ļautu pieturēt abonēšanu. Tomēr jūs varat izlaist nākamo atjaunošanu.

Lai to izdarītu, pieslēdzieties savam kontam šiet. Pārskatiet abonēšanas informāciju un noklikšķiniet uz pogas “Izlaist” blakus katram produktam, kuru nevēlaties saņemt šajā mēnesī. Tas ir jāizdara līdz pulksten 12.00 (GMT), 10 dienas pirms pasūtījuma atjaunošanas.

Mēs nosūtīsim jums atgādinājumu 10 dienas pirms nākamā pasūtījuma atjaunošanas.

MENSTRUĀCIJU PRODUKTI

KAS IR IZMĒĢINĀJUMA KOMPLEKTI?

Mēs izstrādājām izmēģinājumu komplektus par pieejamu cenu, kas iekļauj LADY DAYS sieviešu higiēnas produktu paraugus. Tikai par 10 EUR jūs saņemsiet divus populārāko LADY DAYS produktu paraugus, kas ir izgatavoti no organiskās kokvilnas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, iegādājoties izmēģinājumu komplektu, jūs automātiski abonēsiet visu komplektā iekļauto abu produktu pilnus komplektus. Jūsu abonements tiks piegādāts ik pēc 4 nedēļām, sākot ar nākamo mēnesi. (Neuztraucieties, pirms pirmā abonēšanas pasūtījuma apstrādes mēs jums nosūtīsim atgādinājuma e-pastu).

Izmantojiet visas LADY DAYS abonementa iespējas, pieslēdzoties savam kontam, kā arī rediģējot gaidāmos pasūtījumus pēc izmēģinājuma komplekta pasūtījuma veikšanas.

VAI IZMĒĢINĀJUMA KOMPLEKTS IR TAS PATS KAS ABONĒŠANA?

Iegādājoties izmēģinājuma komplektu no LADY DAYS, jūs automātiski abonēsiet komplektā iekļautos produktus. Jūsu abonements tiks atjaunots katru mēnesi.

Pirms jūsu nākamā abonēšanas pasūtījuma apstrādes, mēs vienmēr nosūtīsim jums atgādinājumu uz e-past, kur jūs varēsiet veikt nepieciešamās izmaiņas.

NO KĀ SASTĀV SIEVIEŠU HIGIĒNISKĀS PAKETES?

LADY DAYS piedāvā dažādu zīmolu paketes un citus sieviešu higiēnas līdzekļus, kas tiek izgatavoti no augstākās kvalitātes sertificētas organiskās kokvilnas.

Visas mūsu sieviešu higiēniskās paketes nesatur pesticīdus un smaržvielas, kā arī atbilst visiem GOTS standartiem.

CIK BIEŽI IR JĀMAINA SIEVIEŠU HIGIĒNISKĀS PAKETES?

Mēs iesākām mainīt higiēniskās paketes ik pēc 4-6 stundām, bet pēc vajadzības varat mainīt arī biežāk.

KĀDA VEIDA HIGIĒNISKĀS PAKETES PĀRDOD LADY DAYS?

Mēs piedāvājam īpaši ērtas un plānās higiēniskās paketes ar diviem absorbcijas līmeņiem: parastie un smagie.

Mūsu parastās higiēniskās paketes ir lieliski piemērotas mērenām mēnešreizēm. Tās ir 27.20 cm garas. Mūsu otrā veida paketes paredzētas smagām mēnešreizēm, kuras ir ieteicams izmantot arī naktī. Precīzāk, šie spilventiņi ir nedaudz garāki par 10,7 collām.

Abi spilventiņi ir veidoti smilšu pulksteņa formā, lai tie atbilstu jūsu apakšveļai, ar spārniem, kas lieliski ietinās, lai droši un ērti piestiprinātu.

Ja neesat izlēmis, kurš ir vispiemērotākais jūsu periodam, iesakām izmēģināt izvēli gan ar parastajiem, gan ar smagajiem spilventiņiem. Jebkurā laikā ir viegli pārveidot sortimentu jūsu kastē!

KĀDA LĪMEŅA ABSORBCIJA PIEIMĪT SIEVIEŠU HIGIĒNISKĀM PAKETĒM?

Visi tamponi mūsu katalogā atbilst ES ekomarķējuma specifikācijām. Tas nozīmē, ka iegādājoties mūsu tamponus, jūs saņemsiet tāda paša absorbcijas līmeņa tamponus kā no jebkura cita tampona zīmola. Vieglie tamponi absorbē līdz 6 gramiem šķidruma, parastie tamponi absorbē 6–9 gramus, super absorbē 9–12 gramus un super + absorbē 12–15 gramus.

LADY DAYS PIEDĀVĀ SEKOJOŠUS ABSORBCIJAS LĪMEŅUS:

Kompakti aplikatora tamponi: viegli, regular, super, super +

Tamponi bez aplikatora: regulāri, super, super +

Tamponi ar kartona aplikatoru: regular, super

Mūsu tamponi ar un bez aplikatora ir izgatavoti tā, lai tie salocītos zefīra formā. Mūsu kartona aplikatora tamponi ir konstruēti tā, lai tie salocītos W vai tauriņa formā. Abas konstrukcijas nodrošina lielisku aizsardzību pret noplūdēm un liek justies komfortabli.

VAI LADY DAYS TAMPONI IR PĀRSTRĀDĀJAMI?

LADY DAYS piedāvā tikai sertificētus organisko un pārstrādājamo tamponu zīmolus. Kompakti tamponi ar aplikatoru un parastie tamponi ar aplikatoru ir iesaiņoti pārstrādājamā plastmasā. Kompaktie aplikatori parasti ir izgatavoti no pārstrādājamas plastmasas, kas nesatur BPA. Tāču tā kā tie nonāk saskarē ar menstruālo šķidrumu, mēs vienmēr dodam klientiem norādījumus sazināties ar vietējo pārstrādes iestādi, lai pārliecinātos, ka tamponu aplikatori netiek klasificēti kā bioloģiski bīstami un nederīgi pārstrādei.

Kartona aplikatora tamponi ir iesaiņoti pārstrādājamā papīrā.

VAI LADY DAYS TAMPONUS VAR SKALOT?

Mēs neiesakām skalot tamponus, jo tie var izraisīt aizsprostojumus jūsu santehnikas sistēmās.

Jūs tomēr varat noskalot kartona aplikatorus, jo tie izšķīst ūdenī un tāpēc ir droši jūsu santehnikai.

CIK BIEŽI IR JĀMAINA TAMPONS?

Mēs iesakām nomainīt tamponu ik pēc 4 līdz 8 stundām.

KĀ IZMANTOT TAMPONUS BEZ APLIKATORA?

Vispirms atrodiet atzīmētu ar zilo krāsu strīpiņu un noraujiet iesaiņojumu (to var pārstrādāt!). Kad jūs to izdarījāt, pavelciet tamponu aiz diedziņa. Pēc tam ielieciet rādītājpirkstu pie tampona pamatnes un īkšķi uz pusi, kas vērsta pret jums. Mērķējot uz muguru, nospiediet sevī esošo tamponu apmēram līdz rādītājpirksta garumam. Jums nekad nevajadzētu atstāt tamponu ilgāk par 8 stundām, lai izvairītos no TSS.

TOKSISKĀ ŠOKA SINDROMS (TSS)? KAS TAS IR?

TSS rodas, kad mūsu ķermenī atrastās normālās baktērijas – tās sauc par streptokoku baktērijām – vairojas, aizaug un izdala indīgu toksīnu mūsu ķermenī. Protams, tamponu izmantošana nav vienīgais iemesls TSS rašanai, jo tas ir saistīts arī ar citām lietām.

 

Simptomi atšķiras atkarībā no cēloņa. Nav plaši pieņemtu pierādījumu tam, ka materiāla sastāvs ietekmē TSS risku, tomēr pētījumi rāda, ka risks var palielināties, lietojot smagākus absorbcijas līdzekļus. Mēs ļoti iesakām nekad neizmantot vienu un to pašu tamponu ilgāk par 8 stundām un vienmēr izmantot tamponu ar vismazāko absorbcijas līmeni.

NO KĀ SASTĀV LADY DAYS TAMPONI?

LADY DAYS pārdod tikai tos produktus, kas 100% sastāv no organiskas kokvilnas, kā arī atbilst visiem GOTS standartiem.

LADY DAYS piedāvā kompaktus plastmasas aplikatorus, parastus aplikatorus un tamponus ar kartona aplikatoru. Kompakti plastmasas aplikatori ir izgatavoti no plastmasas, kas nesatur BPA.

LADY DAYS tamponi nesatur sintētiskās šķiedras, ķīmiskās vielas, smaržvielas, krāsvielas, hlora balinātājus, ĢMO, pesticīdus, toksīnus vai formaldehīdus.

VAI TAMPONA IEPAKOJUMS IR PĀRSTRĀDĀJAMS?

Visas kastes un iepakojumi, izmantojamie LADY DAYS ir pārstrādājami. Apmeklējiet mūsu vietni, lai uzzinātu vairāk par katra produkta specifisku pārstrādes informāciju.

PIEGĀDE

CIK ILGI AIZŅEM PIEGĀDE?

Parasti pasūtījumu saņemšana, izmantojot bezmaksas piegādes iespēju, aizņem aptuveni 6 darba dienas, ieskaitot apstrādes laiku.

Ja jūs vēlaties saņem jūsu pasūtījumu ātrāk, mēs piedāvājam arī express piegādi 3 dienu laikā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pēc nosūtīšanas express piegāde aizņems 3 darba dienas, un tā maksās papildu 18 USD.

* Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu noliktava nav atvērta nedēļas nogalēs, tāpēc atkarībā no dienas, kad veicat pasūtījumu, express pasūtījuma piegāde var aizņemt arī ilgāku laiku. Gadījumā, ja vēlaties, lai pasūtījums tiktu apstrādāts tajā pašā dienā, veiciet to pirms pulksten 12.00 (GMT).

KUR JŪS NOSŪTAT?

Pašlaik mēs sūtām tikai uz valstīm, kas atrodas Eiropas Savienības zonā.

MANS PASŪTĪJUMS TIKA BOJĀTS, ATGRIEZTS VAI SATUR NEPAREIZOS PRODUKTUS!

Lūdzu, sazinieties ar mums caur e-pastu info@ladydays.com. Mēs pēc iespējas ātrāk palīdzēsim atrisināt vai atbildēt uz visiem iespējamiem jautājumiem.

v