Bieži uzdotie jautājumi | Lady Days

BUJ

Kā tas strādā?

Tas ir vienkārši! Vispirms izvēlieties kādu (-s) produktu (-s). Pēc tam izvēlieties preces, kuras vēlaties iekļaut savā komplektā, un to, cik daudz iepakojumu jūs vēlaties. Pēc tam pastāstiet mums, cik bieži vēlaties saņemt savu sūtījumu – ik pēc 2 vai 3 mēnešiem. Pēdējais, uzrakstiet nepieciešamo informāciju par piegādi un jūsu rekvizītus. Gatavs!

Jā! Atkarībā piegādes plāna, ko jūs izvēlējāties, jūsu abonements tiks automātiski atjaunots ik pēc 2 vai 3 mēnešiem. Ja jūs vēlaties mainīt nākamo piegādes datumu vai pārtraukt abonēšanu, veiciet korekcijas savā profilā šeit.

Par pasūtījuma atjaunošanu 10 dienas iepriekš jums tiks paziņots caur e-pastu, tādēļ, ja jūs vēlaties veikt kādas izmaiņas, jums tiks atgādināts!

Labs jautājums! Tomēr drošības apsvērumu un higiēnas dēļ mēs nepieņemam piedāvātos higiēnas produktus atpakaļ un nemainām tos.

Vai jums ir kādi papildus jautājumi? Jūs varat atstāt savu pieprasījumu šeit.

Par abonēšanu

Lai mainītu adresi, ir nepieciešams pieslēgties savam kontam. Abonementa piegādes adrese būs redzama lapas augšdaļā. Atrodiet funkciju “Rediģēt” un ierakstiet jauno adresi. Neaizmirstiet saglabāt izmaiņas, lai atjauninātu informāciju!

Lai gan pašlaik mums nav iespējas saglabāt jūsu abonementu, mēs ar prieku palīdzēsim jums atlikt nākamo abonementa atjaunošanu. Nosūtiet mums e-pastu uz info@ladydays.com, un mēs jums palīdzēsim visos iespējamos veidos!

Protams! Ja vēlaties mainīt informāciju, vispirms pieslēdzieties savam kontam šeit un pēc tam veiciet tālāk norādītās darbības.

 

-MAINĪT ATLASI

Lai mainītu produktu izvēli, noklikšķiniet uz “Rediģēt”, kuru vēlaties rediģēt, un nospiediet “Saglabāt”.

 

-MAINĪT DAUDZUMU

Lai pielāgotu katram produktam vajadzīgo paciņu un komplektu daudzumu, noklikšķiniet uz “rediģēt” blakus vienumam, kuru vēlaties mainīt. Izmantojiet pogas (+) un (-), lai pielāgotos vēlamajam produktu skaitam. Neaizmirstiet noklikšķināt  uz“Saglabāt”, kad esat pabeigusi!

 

-PIEVIENOT PRECI

Lai savai izvēlei pievienotu citu produktu, noklikšķiniet uz “Pievienot šim abonementam” un atlasiet jauno produktu, kuru vēlaties pievienot. Izvēlieties komplekta sastāvdaļas, to skaitu un biežumu, ar kādu vēlaties saņemt šo produktu. Pabeidziet procesu, noklikšķinot uz “Pievienot abonementu.”

 

-NOŅEMIET PRODUKTU

Lai noņemtu produktu no atlases, nospiediet “Rediģēt” un produkta lapā atrodiet opciju “Noņemt no mana abonementa”. Noklikšķiniet uz tā, lai noņemtu norādīto produktu no atlases.

Vai nepieciešama mūsu palīdzība? Sūtiet mums e-pastu uz info@ladydays.com, un mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams!

Lai atceltu produkta abonēšanu, pieslēdzieties savam kontam šeit. Meklējiet “Atcelt manu abonementu” un nospiediet pogu „Atcelt” blakus produktam (-iem), kuru (-us) vēlaties atcelt. Dariet to katram abonementa produktam, kuru vairs nevēlaties saņemt.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai pārliecinātos, ka neviens produkts nav jau ceļā, vismaz 10 dienas pirms abonementa atjaunošanas noņemiet vēlamos produktus no savas izvēlētā saraksta pirms pulksten 12:00 (GMT).

Šobrīd mēs piedāvājam iespēju iegādāties Lady Days produkciju bez abonēšanas. Tomēr mēs piedāvājam jūms izmēģināt mūsu produktus, iegādājoties kādu no mūsu izmēģinājumu komplektiem tikai par 10EUR!

Atceraties, ka pēc pirkuma jūs automātiski abonēsiet izvēlēto komplektu. Abonementu varat rediģēt vai atcelt jebkurā brīdī. Nav atcelšanas maksas, līdz ar to nav nekādu risku!

Visas izmaiņas pasūtījuma saturā jāveic 10 dienas pirms abonementa atjaunošanas. Ja atjaunošanas laikā veicat izmaiņas pēc pusnakts, pasūtījums bez jūsu izmaiņām jau būs apstrādāts. Ja atjaunošanas datumā ir vairāk nekā pusnakts, lūdzu, sazinieties ar mums caur e-pastu help@ladydays.com. Mēs mēģināsim atrisināt visus jūsu iespējamos jautājumus vai problēmas.

Neuztraucieties! 10 dienas pirms abonementa atjaunošanas jums atnāks atgādinājums uz e-pastu.

Noteikti nē! Abonementu jebkurā laikā varat atcelt bez maksas. Vienkārši veiciet atcelšanu pirms pulksten 12:00 (GMT), 10 dienas pirms gaidāmā atjaunošanas datuma, lai no jums nenoņemas nākamā mēneša maksa.

Neuztraucies! Mums tam ir neparedzēti gadījumi. Nosūtiet mums e-pastu uz adresi info@ladydays.com ar savu pareizo adresi, un mēs palīdzēsim jums pēc iespējas ātrāk nogādāt jūsu Lady Days paku.

Ņemiet vērā, ka šis piedāvājums neattiecas uz izmēģinājuma komplektiem!

Jūs varat! Ja pirms abonementa atjaunošanas jums ir nepieciešami jūsu produkti, piesakieties savā kontā un noklikšķiniet uz pogas “Apstrādāt tūlīt” blakus produktam (-iem), kuru (-s) vēlaties saņemt ātrāk.

Kad būs nospiesta poga “Apstrādāt tūlīt”, nākamajā darba dienā šis produkts tiks apstrādāts. Pasūtījums būs nogādāts pie jūsu durvīm 1–3 darba dienu laikā! Pēc tam abonements tiks atjaunots pēc parasta kalendāra.

Ja jums nepieciešama palīdzība abonementa atjaunošanas datuma (-u) atjaunināšanai, sazinieties ar mums, rakstos uz info@ladydays.com. Mēs vienmēr esam priecīgi palīdzēt!

Mūsu mājas lapas augšējā labajā stūrī jūs varēsiet atrast pogu “Profils”. Ievadiet savu e-pasta adresi un paroli, pēc tam noklikšķiniet uz “Tālāk”, lai pieslēgtos savam Lady Days kontam!

Mūsu mājas lapas augšējā labajā stūrī jūs varēsiet atrast pogu “Profils”. Ievadiet savu e-pasta adresi un paroli, pēc tam noklikšķiniet uz “Tālāk”, lai pieslēgtos savam Lady Days kontam!

Menstruāciju produkti

LADY DAYS piedāvā dažādu zīmolu paketes un citus sieviešu higiēnas līdzekļus, kas tiek izgatavoti no augstākās kvalitātes sertificētas organiskās kokvilnas.

Visas mūsu sieviešu higiēniskās paketes nesatur pesticīdus un smaržvielas, kā arī atbilst visiem GOTS standartiem.

Mēs iesākām mainīt higiēniskās paketes ik pēc 4-6 stundām, bet pēc vajadzības varat mainīt arī biežāk.

Mēs piedāvājam īpaši ērtas un plānās higiēniskās paketes ar diviem absorbcijas līmeņiem: parastie un smagie.

Mūsu parastās higiēniskās paketes ir lieliski piemērotas mērenām mēnešreizēm. Tās ir 27.20 cm garas. Mūsu otrā veida paketes paredzētas smagām mēnešreizēm, kuras ir ieteicams izmantot arī naktī. Precīzāk, šie spilventiņi ir nedaudz garāki par 10,7 collām.

Abi spilventiņi ir veidoti smilšu pulksteņa formā, lai tie atbilstu jūsu apakšveļai, ar spārniem, kas lieliski ietinās, lai droši un ērti piestiprinātu.

Ja neesat izlēmis, kurš ir vispiemērotākais jūsu periodam, iesakām izmēģināt izvēli gan ar parastajiem, gan ar smagajiem spilventiņiem. Jebkurā laikā ir viegli pārveidot sortimentu jūsu kastē!

Visi tamponi mūsu katalogā atbilst ES ekomarķējuma specifikācijām. Tas nozīmē, ka iegādājoties mūsu tamponus, jūs saņemsiet tāda paša absorbcijas līmeņa tamponus kā no jebkura cita tampona zīmola. Vieglie tamponi absorbē līdz 6 gramiem šķidruma, parastie tamponi absorbē 6–9 gramus, super absorbē 9–12 gramus un super + absorbē 12–15 gramus.

Kompakti aplikatora tamponi: viegli, regular, super, super +

Tamponi bez aplikatora: regulāri, super, super +

Tamponi ar kartona aplikatoru: regular, super

Mūsu tamponi ar un bez aplikatora ir izgatavoti tā, lai tie salocītos zefīra formā. Mūsu kartona aplikatora tamponi ir konstruēti tā, lai tie salocītos W vai tauriņa formā. Abas konstrukcijas nodrošina lielisku aizsardzību pret noplūdēm un liek justies komfortabli.

LADY DAYS piedāvā tikai sertificētus organisko un pārstrādājamo tamponu zīmolus. Kompakti tamponi ar aplikatoru un parastie tamponi ar aplikatoru ir iesaiņoti pārstrādājamā plastmasā. Kompaktie aplikatori parasti ir izgatavoti no pārstrādājamas plastmasas, kas nesatur BPA. Tāču tā kā tie nonāk saskarē ar menstruālo šķidrumu, mēs vienmēr dodam klientiem norādījumus sazināties ar vietējo pārstrādes iestādi, lai pārliecinātos, ka tamponu aplikatori netiek klasificēti kā bioloģiski bīstami un nederīgi pārstrādei.

Kartona aplikatora tamponi ir iesaiņoti pārstrādājamā papīrā.

Mēs neiesakām skalot tamponus, jo tie var izraisīt aizsprostojumus jūsu santehnikas sistēmās.

Jūs tomēr varat noskalot kartona aplikatorus, jo tie izšķīst ūdenī un tāpēc ir droši jūsu santehnikai.

Mēs iesakām nomainīt tamponu ik pēc 4 līdz 8 stundām.

Vispirms atrodiet atzīmētu ar zilo krāsu strīpiņu un noraujiet iesaiņojumu (to var pārstrādāt!). Kad jūs to izdarījāt, pavelciet tamponu aiz diedziņa. Pēc tam ielieciet rādītājpirkstu pie tampona pamatnes un īkšķi uz pusi, kas vērsta pret jums. Mērķējot uz muguru, nospiediet sevī esošo tamponu apmēram līdz rādītājpirksta garumam. Jums nekad nevajadzētu atstāt tamponu ilgāk par 8 stundām, lai izvairītos no TSS.

TSS rodas, kad mūsu ķermenī atrastās normālās baktērijas – tās sauc par streptokoku baktērijām – vairojas, aizaug un izdala indīgu toksīnu mūsu ķermenī. Protams, tamponu izmantošana nav vienīgais iemesls TSS rašanai, jo tas ir saistīts arī ar citām lietām.

 

Simptomi atšķiras atkarībā no cēloņa. Nav plaši pieņemtu pierādījumu tam, ka materiāla sastāvs ietekmē TSS risku, tomēr pētījumi rāda, ka risks var palielināties, lietojot smagākus absorbcijas līdzekļus. Mēs ļoti iesakām nekad neizmantot vienu un to pašu tamponu ilgāk par 8 stundām un vienmēr izmantot tamponu ar vismazāko absorbcijas līmeni.

LADY DAYS pārdod tikai tos produktus, kas 100% sastāv no organiskas kokvilnas, kā arī atbilst visiem GOTS standartiem.

LADY DAYS piedāvā kompaktus plastmasas aplikatorus, parastus aplikatorus un tamponus ar kartona aplikatoru. Kompakti plastmasas aplikatori ir izgatavoti no plastmasas, kas nesatur BPA.

LADY DAYS tamponi nesatur sintētiskās šķiedras, ķīmiskās vielas, smaržvielas, krāsvielas, hlora balinātājus, ĢMO, pesticīdus, toksīnus vai formaldehīdus.

Visas kastes un iepakojumi, izmantojamie LADY DAYS ir pārstrādājami. Apmeklējiet mūsu vietni, lai uzzinātu vairāk par katra produkta specifisku pārstrādes informāciju.

Piegāde

Parasti pasūtījumu saņemšana, izmantojot bezmaksas piegādes iespēju, aizņem aptuveni 6 darba dienas, ieskaitot apstrādes laiku.

Ja jūs vēlaties saņem jūsu pasūtījumu ātrāk, mēs piedāvājam arī express piegādi 3 dienu laikā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pēc nosūtīšanas express piegāde aizņems 3 darba dienas, un tā maksās papildu 18 USD.

* Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu noliktava nav atvērta nedēļas nogalēs, tāpēc atkarībā no dienas, kad veicat pasūtījumu, express pasūtījuma piegāde var aizņemt arī ilgāku laiku. Gadījumā, ja vēlaties, lai pasūtījums tiktu apstrādāts tajā pašā dienā, veiciet to pirms pulksten 12.00 (GMT).

Pašlaik mēs sūtām tikai uz valstīm, kas atrodas Eiropas Savienības zonā.

Lūdzu, sazinieties ar mums caur e-pastu info@ladydays.com. Mēs pēc iespējas ātrāk palīdzēsim atrisināt vai atbildēt uz visiem iespējamiem jautājumiem.

v