Lady Days: 100% certified organic tampons & pads for women’s hygiene

KĀ TAS STRĀDĀ?

PIELĀGO SEV

Izvēlaties sev piemērotu. Nav divu vienādu sieviešu. Izvēlieties produktu, kas pielāgots tieši jūsu personiskajām vajadzībām.

SAŅEM

Izvēlieties savu piegādes plānu. Saņemiet ikmēneša produktu piegādi (katru mēnesi, ik pēc 2 mēnešiem, reizi ceturksnī).

DOD

Izvēlieties abonementu. Abonējot, jūs kļūstat par pasaules mēroga neatņemamu sastāvdaļu, kas cenšas padarīt sieviešu higiēnu videi draudzīgāku.

100% DABĪGIE TAMPONI
100% DABĪGAI SIEVIETEI

Katrs tampons no mūsu kataloga ir izgatavots no augstākās kvalitātes sertificētas organiskās kokvilnas, kas nozīmē, ka tas nesatur ķīmiskās vielas. Bez toksīniem, pesticīdiem un kaitējumiem.

PREMIUM SERTIFICĒTS
ORGANISKĀS HIGIENISKĀS PAKETES

Mīkstas, dabiskas un īpaši elastīgas paketes, kas var pasargāt pat no visspēcīgākajām mēnešreizēm, rūpējoties par svaigumu un drošību visas dienas garumā. Pasargā no asiņu noplūdes.

ESI PRIEKŠĀ! LEJUPIELĀDĒ MŪSU LIETOTNI UN PLĀNO SAVU DZĪVI PĒC MESTRUĀLĀ KALENDĀRA JAU ŠODIEN!

VAI JŪS ZINĀJĀT?

Plastic Periods

Mūsdienās vairāki sieviešu higiēnas produkti tiek izgatavoti no vienreiz lietojamās plastmasas. Pēc lietošanas plastmasa tiek izmesta un turpina piesārņot planētu turpmākos 500 gadus. Piemēram, tampona aplikātori visbiežāk tiek izgatavoti no plastmasas, savukārt katrā higiēnas pakešu iepakojumā ir pietiekami daudz materiāla, lai izgatavotu četrus maisiņus. Katru gadu tiek izmantoti 45 miljoni šāda veida produkti. No tiem lielākā daļa tiek izskalota tualetē un nonāk līdz pat okeānam, kā arī dažādām pasaules malām un to pludmalēm.

HIGIĒNAS PRODUKTU NEPIECIEŠAMĪBA SIEVIETĒM

Iespēja iegādāties un izmantot augstas kvalitātes jeb prasībām atbilstošas sieviešu higiēnas produktus ir cilvēka pamattiesības. Neskatoties uz to, simtiem tūkstošu meiteņu un sieviešu jaunattīstības valstīs, kā arī valstīs, kurās trūkst resursu, ir ierobežota pieeja šāda veida produktiem. Lielākais risks ir pusaudžu vecuma meitenēm, kuras ir vismazāk aizsargātas. Klīniski pierādīts, ka nepareiza un nepietiekama sieviešu higiēnas produktu lietošana ietekmē pusaudžu meiteņu veselību un attīstību.

NEORGANISKIE RISKI

Sieviešu higiēnas produkti, kas tiek izgatavoti no plastmasas ir sastopami visur. Tomēr tas nenozīmē, ka šie produkti ir droši un videi nekaitīgi. Dotā veida izstrādājumos izmantotā plastmasa tiek izgatavota no videi kaitīgām vielām un sastāvdaļām, kuras var tikt absorbētas caur dzimumorgāniem ilgtermiņa izmantošanas rezultātā. Dioksīns, kas atrodams higiēnas pakešu izmantotajos gēlos, izraisa olnīcu vēzi. Gēli aiztur arī siltumu un mitrumu, kas bieži noved pie dažāda veida infekcijām un ādas kairinājumiem.

300million

NEVIENA SIEVIETE

Nevar justies diskriminēta viņas bioloģijas un dzimuma dēļ. Lady Days cīnās pret perioda nabadzību.

pad-bw

50%

Pusaudžu meitenēm no Kenijas nav pieejami sieviešu higiēnas produkti.

3rdcircle

12%

355 miljoni Indijas sieviešu, kurām ir mēnešreizes, tā paša iemesla dēļ izmanto augsni menstruālo izdalījumu uzsūkšanai.

school-bw

1 no 10

meitenēm Āfrikā menstruācijas laikā ir spiesta atrasties viena, jo nevar atļauties iegādāties tamponus un sieviešu higiēnas paketes.

v