PAR LADY DAYS | MĒS MEKLĒJAM ILGTSPĒJU
Image Alt

PAR LADY DAYS

Jautājums par dzimumu līdztiesībām attiecas ne tikai uz sievietēm, bet uz visiem cilvēkiem kopumā. Šī iemesla dēļ mēs uzskatām, ka nevienai sievietei vai meitenei, neatkarīgi no viņas vecuma, nevajadzētu palaist garām ekonomiskās vai izglītības iespējas mēnešreižu laikā. Tas ir galvenais Lady Days uzskats.

Mēs izmantojam plašo interneta pieejamību, lai ikvienai būtu pieejamas kvalitatīvas sieviešu higiēnas alternatīvas. Mēs piedāvājam tādus produktus kā tamponus un higiēniskās paketes, kā arī iespēju jebkura vecuma sievietēm saņemt un uzzināt pamatinformāciju par sieviešu organismu un veselību. Mēs pastāvam, lai pārvērstu menstruālo ciklu par dienām, kas ir jāsvin.

MĒS CĪNAMIES, LAI NOVĒRSTU NADABDZĪBU SAISTĪBĀ AR MENSTRUĀLO CIKLU.

300million

NEVIENA SIEVIETE

Nevar justies diskriminēta viņas bioloģijas un dzimuma dēļ. Lady Days cīnās pret perioda nabadzību.

pad-bw

50%

Pusaudžu meitenēm no Kenijas nav pieejami sieviešu higiēnas produkti.

3rdcircle

12%

355 miljoni Indijas sieviešu, kurām ir mēnešreizes, tā paša iemesla dēļ izmanto augsni menstruālo izdalījumu uzsūkšanai.

school-bw

1 NO 10

meitenēm Āfrikā menstruācijas laikā ir spiesta atrasties viena, jo nevar atļauties iegādāties tamponus un sieviešu higiēnas paketes.

MĒS MEKLĒJAM ILGTSPĒJU

Jūs, iespējams, nedomājat par savu tamponu, kas tiek izgatavots no plastmasas. Taču pēc izlietošanas tas joprojām vēl atradīsies simtiem gadu uz mūsu planētas. Katru dienu sievietes iegādājas un papildina nekontrolējamo bioloģiski noārdāmo vielu krājumus, kas piesārņo vidi, turpinot izmantot mūsdienīgus higiēnas produktus, kas satur vienreizlietojamo plastmasu.

Mūsu mērķis ir to apturēt. Lady Days piedāvā augstas kvalitātes sieviešu higiēnas produktus, kas nepiesārņo apkārtējo vidi. 100% sertificēts, bioloģisks, kā arī ar minimālu ietekmi – mēs piedāvājam tikai tādus higiēnas produktus, kas ņem vērā jūsu labklājību un rūpējas par ekoloģiju.

DZĪVE VIENLĪDZĪGĀ SABIEDRĪBĀ

Visām sievietēm ir vienlīdzīgas iespējas. Šī iemesla dēļ katrai sievietei ir jābūt vienlīdzīgai iespējai iegādāties nepieciešamos sieviešu higiēnas produktus, kas ir būtiski menstruāciju laikā. Mēs cīnāmies par vienlīdzīgu pasauli, kurā katrai sievietei, neatkarībā no vecuma, ir iespēja dzīvot laimīgu un veselīgu dzīvi, bez šķēršļiem, kas ierobežotu personīgo attīstību.

Daļa no katra pirkuma, ko veicat Lady Days veikalā, palīdz dažāda vecuma meitenēm un sievietēm no nepietiekami apkalpotām kopienām Jaunzēlandē iegūt izglītības iespējas un higiēnas produktus, kas nepieciešami viņu attīstībai. Šobrīd tiek plānots paplašināt atbalstu un palīdzēt meitenēm, kā arī sievietēm no nepietiekami apkalpotām kopienām Āfrikā un Indijā.

v