Par Lady Days | mēs meklējam ilgtspēju

Par Mums

Dzimumu līdztiesība nav tikai sieviešu problēma; tas ir cilvēcisks jautājums. Un tāpēc mēs uzskatām, ka nevienai dāmai neatkarīgi no viņas vecuma nevajadzētu palaist garām izglītības vai ekonomiskās iespējas tikai tāpēc, ka ir viņas mēneša laiks. Tieši tas ir Lady Days.

Mēs izmantojam plašo interneta pieejamību, lai ikvienam visur būtu pieejamas drošas un ilgtspējīgas alternatīvas sieviešu higiēnai. Mēs pārdodam produktus, kas jaunām sievietēm un meitenēm nodrošina spilventiņus un izglītības iespējas. Mēs pastāvam, lai padarītu dāmu dienas par svinībām, nevis par ienīstām.

Mēs meklējam ilgtspējību

Jūs, iespējams, daudz nedomājat par savu tamponu, kura pamatā ir plastmasa, taču tas joprojām būs šeit simtiem gadu pēc jūsu aiziešanas, pārblīvējot planētu poligonā vai kaut kur pludmalē. Katru dienu sievietes papildina nekontrolējamo bioloģiski nenoārdāmo vielu krājumus, kas piesārņo vidi, turpinot izmantot modernus higiēnas līdzekļus, kas satur vienreiz lietojamu plastmasu.

Mēs ceram apturēt šo neprātu. Lady Days piedāvā produktus, kas veicina sieviešu higiēnu, neapdraudot vides tīrību. 100% bioloģiski sertificēts, bez cietsirdības un minimāla ietekme-mēs piegādājam tikai tādus higiēnas izstrādājumus, kas ir domāti jūsu un zemes labklājībai.

Mēs dzīvojam vienlīdzības dēļ

Visas sievietes ir vienlīdzīgas, un tāpēc viņām ir jābūt vienlīdzīgai piekļuvei iespējām un vajadzībām, kas ir viņu iztikas minimums. Mēs vēlamies taisnīgu pasauli, kurā sievietēm būtu brīvība dzīvot laimīgu, veselīgu un bagātu dzīvi bez šķēršļiem panākumiem.

Tāpēc daļa no katra pirkuma, ko veicat veikalā Lady Days, tiek sniegta, lai palīdzētu jaunām meitenēm un sievietēm no Jaunzēlandes nepietiekami apkalpotajām kopienām iegūt izglītības iespējas un higiēnas produktus, kas viņiem nepieciešami, lai attīstītos. Jau tiek plānots paplašināt atbalstu arī resursiem trūcīgajos reģionos Āfrikā un Indijā.

Mūsu misija

Izveidot starpkultūru vidi, kas atalgo ilgtspējīgu patēriņu un neļauj izmantot produktus, kas kaitē gan sievietēm, gan planētai.

Mūsu redzējums

Izlīdzināt sieviešu veselības un ekonomiskos rezultātus visā pasaulē, nodrošinot viņām piekļuvi ilgtspējīgiem higiēnas līdzekļiem un izglītības iespējām, kas nepieciešamas veselīgai un pilnvērtīgai dzīvei.

v